Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 017418 квітня 2017 року в читальній залі КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 47 осіб, присутніх –  46 .

Конференцію розпочала голова студентської ради гуртожитку Дмитренко Ганна ( 41 група спеціальність «Соціальна педагогіка»), яка прозвітувала про роботу студради за 2016 – 2017 роки; для неї ця конференція була останньою, оскільки вона є цьогорічною випускницею.

Найважливішим питанням на конференції було обрання голови студентської ради гуртожитку. На цю посаду було зареєстровано три кандидати: Горбатюк Ольга ( 31 група спеціальність «Початкова освіта»), Білоус Світлана ( 31 група спеціальність «Правознавство»), Кузьменко Дмитро ( 31 група спеціальність «Фізичне виховання»). Вони підготували власні програмні роботи студентської ради, в яких, на їхній погляд, були розглянуті найактуальніші питання життя студентів в гуртожитку. Намагалися зацікавити делегатів у своєму професіоналізмі та в реалізації поставлених ідей.

Програми були представлені делегатам, які ті в свою чергу   мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять. Для більш глибокого розкриття кандидатів за межами представленої програми були поставлені досить актуальні питання заступником директора з навчально-виховної роботи – Смакотою Ларисою Василівною, а саме яку структуру роботи студентської ради вони бачать під своїм керівництвом, підняли питання щодо незаселення в гуртожиток правопорушників; кожен кандидат мав змогу висловити свою думку.

Шляхом таємного голосування делегати визначили нового голову студентської ради гуртожитку – Білоус Світлану, за яку проголосувало 20 делегатів.

Отож, розпочинається черговий етап роботи студентської ради гуртожитку на чолі з новообраною головою. Бажаємо їй натхнення та успіхів у реалізації задуманого!

Цвик Тетяна, студентка 31 групи спеціальність «Початкова освіта»

Фотогалерея: 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти