Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

xjYKDYs c88За ініціативи Національного Демократичного Інституту (NDI) 29-30 квітня 2017 року в Києві відбувся Національний дебатний турнір "Активна Громада: право вибору", в якому взяли участь 32 команди з різних куточків України.

Наше місто представляли студентки 31 групи спеціальності "Правознавство" КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" Логойда Яна та Петрученко Юлія, переможниці місцевого дебатного турніру.

У перший день заходу експерти NDI, ЦППР, ЦВК, ІПО, Центру UA долучилися до панельної дискусії «Виборча реформа в Україні: всі «ЗА» та «ПРОТИ», на якій присутні разом з молоддю спробували розглянути варіанти подальших змін у виборчій системі України.

Другого дня представники провідних міжнародних організацій, народні обранці та їх помічники, журналісти та активісти громадських організацій стали свідками ораторської битви, де наші колежанки, у фінальній битві з представниками інших вищих учбових закладів, зайняли ІІІ призове місце. Дівчата показали не лише високий рівень знань, а й власний професіоналізм, вміння  відстояти свою думку і позицію.

Вітаємо учасниць дебатів і бажаємо нових перемог та перспективних проектів! Сподіваємося, що наша країна буде  в надійних руках, а її  розвиток стане пріоритетом для нашої перспективної молоді.

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти