Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0184Лідерство – актуальне питання сьогодення, адже лідери є рушійною силою в бізнесі, політиці, освіті та суспільному житті. Активні люди прагнуть досягнути у житті більших висот і стати успішними. І щоб домогтися цього, потрібно розвивати у собі лідерські якості.

11 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» пройшов тренінг за Програмою освітнього лідерства, який провели кандидати психологічних наук Київського університету імені Бориса Грінченка Неля Лебідь і Юлія Бреус. Учасники тренінгу мали можливість виявити в собі лідерські якості, навчитися відстоювати свою позицію, опанувати мистецтво працювати в команді, оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.

Різнопланові завдання були спрямовані на розвиток комунікативних навичок, необхідних для педагогічного лідерства та успішного викладання, на розуміння ефективного спілкування зі студентською аудиторією, незалежно від ситуації чи контексту.

Змістовий модуль «Лідерство» дозволив учасникам проаналізувати актуальні проблеми соціуму через нові форми роботи як: «Світове кафе», S.M.A.R.T-цілі, «swot-аналіз ресурсів», техніки ранжування та інше.

На завершення тренінгу всі учасники зійшлися в думці, що бути лідером -  означає бути особистістю, бо лідерами не народжуються, а стають в процесі саморозвитку. Адже формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок в освітнє середовище.

Учасники тренінгу продуктивно провели день, наповнились новими ідеями, позитивними емоціями, впевнились у своїх намірах йти далі по шляху саморозвитку і вдосконалення сучасних освітніх навичок.

Ковальська О.В.,

викладач української мови

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти