Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC07721Щороку на завершення пробної практики студентами 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» у дошкільних закладах міста Богуслава проводяться  підсумкові заходи.

Цього року, 4 квітня, у ДНЗ №4 «Казка» і ДНЗ №5 «Сонечко», відбувся Фестиваль музичних розваг, проведений практикантами під керівництвом методистів О.І.Джуль та Н.В.Добровольської. Це було справжнє свято музики!

Практиканти провели концерт «Наш оркестр», де продемонстрували майстерне володіння різними музичними інструментами, залучили дітей до гри в оркестрі на дитячих музичних інструментах. Діти із захопленням слухали музику композиторів-класиків, засвоїли нові  музичні терміни, відгадували музичні загадки, уважно слухали музичне оповідання та дізналися хто в оркестрі  найголовніший.

Дошкільнята із величезним задоволенням переглянули музичну виставу «Музичні пригоди Світланки і Сашка». В ході вистави діти співали пісень, танцювали, гралися в дидактичні ігри. Діти допомогли  знайти ноту «Мі» і повернути її юним музикантам.

Фестиваль продемонстрував професійне зростання майбутніх педагогів, їхню залюбленість у музику, бажання творчо використовувати знання і уміння у роботі з дітьми.

Джуль О.І.,

викладач музично-теоретичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти