Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

P1017436Ми увійшли в нове тисячоліття, яке може і повинно відрізнятися від попередніх створенням умов для повноцінного життя та розвитку усіх членів суспільства, в тому числі, людей з особливими потребами. За останнє десятиріччя соціальна політика багатьох європейських країн стосовно осіб з інвалідністю зазнала суттєвих змін. Ставлення до цієї соціальної групи людей, як до пацієнтів, якими необхідно лише опікуватися, і які не можуть долучатися до активного суспільного життя, змінилося на ставлення до них, як до повноправних членів суспільства, що мають рівні права з іншими громадянами країни.

Зважаючи на необхідність  привернути увагу  оточуючих до того, що люди з інвалідністю - такі ж як і ми.  Студенти коледжу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Психологічний супровід людей з особливими потребами», що пройшов 30 березня 2017 року в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

 Студентка 31 групи сп. «Початкова освіта» Дробуш Аліна у  психологічному есе розкрила питання психологічної підтримки людей, що постраждали внаслідок бойових дій. Вразила своїм виступом студентка 21 групи сп. «Дошкільна освіта» Іващенко Оксана. Вона охопило проблеми навчання дітей з особливими освітніми потребами. Конкурсні роботи наших студенток були відмічені грамотами та подяками.

Маковецька О.І.,

практичний психолог

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти