Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 139328 березня у м. Бровари відбувся Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі», який проводився з нагоди 85-річчя утворення Київської області.

Наш навчальний заклад представляли: директор коледжу Лисак С. В., викладач інформаційних дисциплін Вірченко С. Л., викладач іноземної мови Дрижай Л. В., волонтер Корпусу Миру США в Україні Надіна Вуд та випускник коледжу Вадим Горянський зі своєю виставкою картин.

На заході обговорили проблеми та перспективи реформування освіти.

Учасники конгресу мали можливість ознайомитись з виставкою освітянських досягнень області, студентських робіт та новинками програмного забезпечення, інтерактивними комплексами і новинками робототехніки, поспілкуватися з Міністром освіти і науки України Л.Гриневич, Президентом Національної академії педагогічних наук України В.Кременем, Головою Київської обласної державної адміністрації О.Горганом, представниками численних міжнародних делегацій, взяти участь в панельних дискусіях та круглих столах.

Волонтер Корпусу Миру США в Україні Надіна Вуд, яка вже другий рік працює в коледжі, поділилась своїми враженнями від роботи зі студентами,  та обговорили  особливості викладання англійської мови її носіями в закладах освіти Київської області.

Зокрема, Н.Вуд відмітила, що студенти коледжу відкриті до міжкультурної взаємодії. Вони не тільки вивчають мову під час занять, а також з задоволенням відвідують та самостійно готують позанавчальні заходи, працюють з автентичними матеріалами, вивчаючи звичаї, традиції та культуру країни, мова якої вивчається. Все це забезпечує не лише пізнавальні, а й комунікативні потреби студентів, сприяючи формуванню відповідних компетентностей.

У перспективі волонтер готується до реалізації міжнародного  проекту «Innovative Practices in American Early Childhood Education. Інноваційне навчання в американській дошкільній освіті», у ході якого планується залучити студентів та викладачів коледжу, вчителів англійської мови дошкільних закладів району до on line діалогу з американськими фахівцями, які поділяться своїми підходами до навчання англійської мови, продемонструють новітні технології та обговорять проблеми раннього навчання англійської мови.

Світлана Вірченко представляла коледж в роботі круглого столу «Ініціативи в системі соціально-економічного розвитку Київщини», де виступила з темою «Підготовка вчителя нового покоління в умовах євроінтеграційних процесів» та  ознайомила присутніх з досягненнями педагогічного колективу коледжу на шляху підготовки сучасного вчителя, який повинен сьогодні бути лідером та партнером для учнів, володіти навичками ХХІ століття та сучасними технологіями навчання.

Вся робота педагогічного колективу коледжу сьогодні спрямована на підвищення рівня медіаграмотності, як наставників так і вихованців, на розвиток креативного мислення, готовності працювати в команді та підвищувати рівень компетентності, завдяки умінню навчатися впродовж життя. Здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок, організації навчального процесу, зокрема через ефективне керування ресурсами та інформаційними потоками, вміння вибудувати свою навчальну траєкторію та оцінити власні результати навчання – все це стало можливим в освітньому середовищі коледжу завдяки невпинній роботі досвідчених колег та ініціативі молодих викладачів.

Світлана Леонідівна поділилася з присутніми особливостями використання в коледжі інноваційних методів та прийомів навчання, застосуванням ігрових практик – гейміфікації, технологій змішаного та перевернутого навчання, використанням елементів дистанційного навчання, кейс-методу та методу проектів, мейкерством як одного з напрямків STEM-освіти, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент та інноваційні технології, перевагами використання хмарного сервісу Office 365 Education.

Художні твори Вадима Горянського вразили присутніх живописними краєвидами Богуславщини та своєрідною технікою митця.

Ми чітко усвідомлюємо, що перш ніж навчати дітей навичок ХХІ століття педагогу спочатку потрібно навчитися самому, віднайти в собі ресурси для власного саморозвитку і вдосконалення та  зуміти підготувати зі своїх студентів таких вчителів, які не лише забезпечуватимуть кількісну реалізацію завдань обов’язкового навчання, а й здатні будуть підносити на значно вищий рівень освіченість і культуру нових громадян України.

Смакота Л.В.,

заступник директора з навчальної роботи

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти