Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

WP 20170323 00323 березня 2017 року відбулася атестація педагогічних працівників. Атестація є суттєвим моментом як для всього педагогічного колективу, так і для кожного педагогічного працівника, який прагне до самовдосконалення.

Атестаційна комісія відзначила, що викладачами, які атестувалися, пророблена серйозна та кропітка робота, а саме: видана значна кількість навчальних посібників та методичних рекомендацій; взяли участь в онлайн-вебінарах, всеукраїнських педагогічних читаннях, майстер-класах, викладачі активно беруть участь у науково-практичних конференціях та семінарах, керують роботою наукових гуртків та пошуковою  роботою окремих студентів, готуючи їх до участі у науково-практичних конференціях. Багато уваги педагогічні працівники приділяють вихованню студентів, забезпечуючи їх культурний, духовний та фізичний розвиток.

Засідання  проходило в спокійній, доброзичливій атмосфері. Атестаційна комісія була задоволена результатами проведеної атестації і, насамперед, відповідальною підготовкою викладачів, які атестувалися, їх добросовісним ставленням до виконання професійних обов’язків.

Тож вітаєм викладачів, яким присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» Батрак Н.В., Гончарову М.О., Джуль О.Г., Тимофєєву О.О. з успішними результатами атестації та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Кушка Н.Х.,

завідувач навчально-методичним кабінетом

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти