Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

 DSC118515 березня 2017 року КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» гостинно вітав у своїх стінах учасників ІІ (обласного) етапу олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки та ІІ (обласного) етапу олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Київської області.  Студенти нашого коледжу Швець Олеся та Завірюха Оксана гідно продемонстрували свої знання та вміння.

Швець Олеся (студентка 31 групи спеціальності «Економіка підприємства») зайняла ІІ місце з інформатики і комп’ютерної техніки.

Завірюха Оксана (студентка 11 групи спеціальності «Дошкільна освіта»)  зайняла ІІ місце з математики.

Учасники олімпіади отримали сертифікати та дипломи від в. о. директора коледжу В. А. Ружицького та головного спеціаліста відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської ОДА Наталії  Анатоліївни Устенко та теплі слова з побажаннями не зупинятися в розвитку своїх здібностей та формуванні креативних ідей.

Вітаємо переможців та висловлюємо вдячність викладачам Парубцю В. І., Вірченко С. Л. та Стеценко Н. М., Федорченко Л. І. за підготовку учасників ІІ (обласного) етапу олімпіади.

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти