Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

 DSC0414Річниця розстрілу Майдану – найтрагічніша подія сучасної історії країни. Ще довго з покоління в покоління передаватимуть батьки своїм дітям, а ті своїм нащадкам спогади про лихоліття.

В коледжі було заплановано проведення низки пам’ятних заходів, приурочених до цієї дати. Мітинг-реквієм розпочався хвилиною мовчання, щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та військових, які боронили єдність та суверенність нашої держави.

Зі словами вдячності згадали і про героїчний вчинок та самопожертву заради світлого майбутнього України Черненка М.З., випускника коледжу. До меморіальної дошки викладачами та студентами були покладені квіти.

Члени гуртка «Літописець» (керівник Дмитренко О.М.) Левченко О., Петрученко Ю., Онокієнко К., студентки сп. «Правознавство», підготували лекторій на тему: «Хто вмирає в боротьбі – в серці живе повіки». Доповідачі познайомили студентів з подіями в Україні 2013-2014 рр. та висловили надію, що найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, яку збудує молодь.

Для керівників студентських груп розробили пам’ятки та методичні матеріали для проведення годин спілкування «Небесна Сотня: герої не вмирають…».

Не могла залишитись осторонь  такого дня і студрада, яка  в гуртожитку провела вечір пам’яті, закликаючи згадати усіх Героїв, а слухачам побажали  сили, волі, мудрості і наснаги для зміцнення власної держави на українській землі.

Прудиус О.С.,

голова ЦК керівників груп та вихователів гуртожитку

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти