Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

 DSC0193Арт-терапія – це один із методів в арсеналі психологів, який лікує засобами художньої творчості та передбачає атмосферу довіри, високої толерантності, увагу до внутрішнього світу людини.

 Сьогодення викладача потребує релаксації та відпочинку. Романенко Л. П. провела для викладачів годину відновлення та спілкування в стилі терапії. На тренінгу за допомогою мистецтва учасники не тільки виражали себе, але й більше дізнавались про  інших, пізнали себе і навколишній світ, у художній творчості втілили свої емоції, почуття, надії, страхи, сумніви і конфлікти.

Викладачі сумлінно виконували всі вправи і радісно спілкувалися один з одним, працюючи в парі та індивідуально. Творчість допомогла усім присутнім краще пізнати своє внутрішнє «я», зробити перший крок до розуміння себе як  особистості у навколишньому соціумі.

Колеги мали змогу відчути легкість, спокій, гармонію, і відновити сили для роботи. Ця година дала змогу зрозуміти, що саме викладачам на даний момент  потрібно побільше спілкуватися в колективі та відновлюватися з допомогою мистецтва.

Щиро дякуємо тренеру за професіоналізм та дружню, невимушену  атмосферу на занятті з арт-терапії, адже тренінг дав значний позитивний емоційний заряд, сформував активну життєву позицію, впевненість у своїх силах.

Учасники тренінгу

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти