Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC07691У стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права за сприянням  Київської Трьохсвятительської духовної семінарії  УГКЦ та підтримки Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії  УГКЦ 26 січня 2017 року  відбувся фестиваль «Студентська коляда».

У заході взяли участь 15 студентських колективів художньої самодіяльності з різних куточків України. До складу запрошених належав і Народний фольклорний гурт «Коляда»  під керівництвом Григорія Джуля, концертмейстера Віталія Миляновського, який став дипломантом ІІ Всеукраїнського фестивалю «Студентська коляда».

 Концертна програма була насиченою, різноманітною, цікавою, різножанровою, адже колядками, вертепами, щедрівками  студентство  славило  Різдво Христове і  спільно молилося за мир в Україні.

Про високий рівень  зібрання свідчила присутність на святі поважних гостей: Верховного Архиєпископа-емерита – Блаженнішого Любомира Гузара, Апостольського Нунція в Україні Архиєпископа Клаудія Гуджеротті, голови правління Київської регіональної споживспілки Володимира Пака, представників департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.     Звертаючись до молоді з привітальним словом, високоповажні гості відзначали важливість  відродження, збереження і розвитку  української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовних і культурних надбань нації.

      Завершився фестиваль врученням призів і святковою вечерею біля ватри під відкритим небом. Усіх присутніх частували смачною кутею, кулішем, варениками, пирогами,  колядками  й веселим спілкуванням.

         Джуль О.І.,

викладач  музичних дисциплін

 Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти