Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

 DSC008512 січня 2017 року відбувся тренінг особистісного зростання  для педагогів з метою сприяння мотивації їх до самовдосконалення в різноманітних сферах життя, формування професійних компетентностей для здійснення постійного професійного розвитку, створювання позитивного психологічного клімату в педагогічному колективі, сприяти самопізнанню себе як особистості.

У заняття взяли участь 12 викладачів різних циклових комісій.   Під час тренінгу велика увага приділялася роботі з особистою самооцінкою, відносинам людини з самим собою і власними цілями та пріоритетами в житті.

Робота над практичними і ситуаційними завданнями проводилися в групах, і це дало можливість отримати зворотний зв'язок і підтримку від людей зі схожими проблемами та ідентифікувати себе з іншими. Під час заняття використовувалися методи, спрямовані на стимуляцію взаємодії та власну активність учасників. Багато практичних моментів було під час таких мозкових штурмів, над якими було варто замислитися. Присутні ділились своїми життєвими ситуаціями і досвідом. Тренінг відбувся у теплій невимушеній атмосфері.

Духан Г.М.,

соціальний педагог

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти