Меню сайту

ВхідDSC 9119Здоров’я – одна зі складових щастя людини, яке потрібно шанувати, не витрачати, а примножувати. Адже кожен з нас усвідомлює, що керує ним і є його господарем.

Саме тому в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» викладачі та працівники дотримуються здорового способу життя, усвідомлюючи його важливість. Колежани полюбили січневі спортивно-масові заходи «Дні здоров’я», які влаштовує, зазвичай, ЦК фізичного виховання.

11 січня розпочалося з офіційного відкриття заходу - шикування та оголошення програми змагань, де кожна циклова комісія мала змогу  постріляти з пневматичної зброї; пограти в шашки й настільний теніс, волейбол, баскетбол; позмагатися з жіночого  амрестлінгу. В цей день для всіх бажаючих були відкриті і фітнес зали, і тренажерний зал, де персонал коледжу ознайомився з новими видами фітнес-програм та лікувальної гімнастики.

Вперше в цьому році розігрувався кубок І спартакіади серед циклових комісій. Найкращі результати показала циклова комісія викладачів педагогіки і психології (шкільної).

В спортивних баталіях взяли участь близько ста осіб. Особливо емоційними виявилися «Веселі старти», де кожна команда позмагалася в силі, спритності, швидкості та кмітливості. Учасники довели, що  не лише обізнані зі своїх галузей наук, а й володіють інформацією зі спорту.

Тож хочеться побажати всім учасникам, бережіть себе й своє здоров’я, радійте життю, набувайте хороших звичок та привчайте себе до активного і здорового способу життя, впевнено крокуйте в майбутнє і пам’ятайте, що Ваше здоров’я  - у Ваших руках!

Лісовенко Т.О.,

керівник фізичного виховання

Відеогалерея: 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти