Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC07669Опинитися у своєрідній за колоритом атмосфері старовинного українського села саме на різдвяні свята можливо без будь-яких машин часу. Потрібно лише завітати до Львова у музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

З 08.01 по 10.01.2017 р. учасники  Народного  аматорського гурту «Коляда» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» під керівництвом художнього керівника Джуля Г.М., концертмейстер Миляновський В.П. побували  на фольклорному святі "Різдво у Гаю", де відчули незабутній та світлий дух Різдва.

Тут гуртківці познайомилися із стародавніми і сучасними  цікавими народними звичаями і традиціями святкування Різдва, побачили народні вертепи, взяли участь у святковому різдвяному концерті. Два дні яскравих подій, казкової атмосфери, співання колядок, гри народних музик, запальних народних танців, частування пампухами, різними галицькими смаколиками та теплим чаєм й львівською кавою -  це найкращий спосіб відсвяткувати різдвяні свята у колі однодумців і друзів.

Такою незабутньою, цікавою і корисною поїздкою Народний  аматорський гурт «Коляда» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж  імені І.С. Нечуя-Левицького» відсвяткував свій 45-літній ювілей.

                                                 Джуль О.І.,

викладач музичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти