Меню сайту

Вхідzbir 2016 tabirПевне місце займають зимові види спорту у фізичному вихованні молоді та студентства. Тож і наших студентів  спеціальності «Фізичне виховання»  не оминув зимовий табірний збір, який тривав з 22 по 28 грудня 2016 року.

Цей вид практики передбачав не лише вивчення теорії та методики, а й оволодіння технікою основних способів пересування на лижах та ковзанах, набуття нових знань, умінь та навичок, що необхідні для самостійної педагогічної роботи з дітьми.

Професіоналізм наставників, сприятливі умови та якісний лід в УНТЦ «Льодограй» допомогли студентам на гідному рівні продемонструвати всі свої можливості.

Колежани на обладнаному майданчику вчилися долати на лижах різні перешкоди: підйоми, спуски, повороти; і вибір підйому залежав як від крутих схилів, так і від майстерності кожного з них. Окрім того, зимовий табірний збір спортсменів сприяв  загартуванню й покращенню загального фізичного стану організму.

Дружня атмосфера та професійний підхід до студентів зробили свою добру справу,  де кожен зміг вдосконалити  загальні і спеціальні фізичні і духовні якості, а в майбутньому  використовувати цю спортивну діяльність, як фактор гармонійного формування особистості і виховання її в інтересах суспільства.

Коваленко Ю.А.,

викладач фізичного виховання

Відеогалерея

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти