Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

100 354426 грудня 2016 року на базі кабінету іноземних мов відбулося підсумкове засідання гуртка “Improve Your English” – “Удосконалюй свою англійську” на тему «Святкування Нового Року та Різдва в Британії та Україні».

Метою засідання було познайомити студентів з традиціями різдвяних та новорічних свят в англомовних країнах та в Україні на основі країнознавчого матеріалу; розвивати  комунікативні здібності, створити студентам святковий передноворічний настрій.

Ведучі Яна Чередник та Вадим Чернов (11група сп. «Соціальна робота») запросили всіх учасників дійства до міжкультурного спілкування.

Адже переддень Нового року  це – традиційно час для старту нових проектів, відмови від поганих звичок, прийняття нових рішень.

Присутні оплесками зустріли дві делегації: українську та англійську (студенти 12 групи сп .«Початкова освіта»), які представили традиції своїх країн, використовуючи святкову наочність та мультимедійну презентацію в атмосфері святково оформленого кабінету іноземних мов.

Студенти переконалися, що вислів «Скільки країн, стільки й різних традицій» є сучасним та актуальним в наш час, і є одним з ключових у формуванні соціокультурної компетенції студентів про що у своєму виступі наголосила голова ЦК Л.В.Дрижай.

Тож, поглибити і удосконалити свої знання з англійської мови можна тільки через вивчення звичаїв та традицій англомовних країн, бо ці знання сприяють підвищенню інтересу та мотивації до оволодіння мовою в сучасному міжкультурному освітньому просторі.

О.М.Міщенко,

керівник гуртка, викладач іноземних мов

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти