Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

image1З приходом зимових свят кожен з нас вірить у чудотворну силу Святого Миколая, чекаючи від нього подарунків, сподівається на якесь маленьке диво і здійснення заповітної мрії.

За ініціативи студентів мистецько-педагогічного відділення та їх наставників діти й онуки працівників коледжу мали змогу потрапити в новорічну казку.

В чудовій феєричній атмосфері колежани подарувала виставу, якою  насолоджувалися не лише діти, а й дорослі. Перед ними оживали казкові персонажі Морозко, Снігуронька, Баба Яга, розбійники, які за сюжетом хотіли зашкодити святу, і головній героїні потрібно було пройти складні випробування, але  добро завжди переможне над злом. Малеча не лише спостерігала за дійством, а й стали безпосередньо учасниками різноманітних конкурсів, декламували вірші, співали й танцювали, розважалися й  отримували від  Миколая солодкі подарунки.

Святковий настрій залишився в дитячих серцях не на одну мить, а на цілий рік, а всім  присутнім акторська гра студентів додала надії на добро, мир та злагоду.

Ковальська О.В.,

викладач коледжу

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти