Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 231612 грудня 2016 року в читальній залі бібліотеки КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу на тему: «Права дитини в умовах збройного конфлікту в Україні».

На засіданні було комплексно проаналізовано стан дотримання прав дитини у ситуації збройного конфлікту на сході України, розкрито процес становлення міжнародного права у сфері прав дитини, проаналізовано європейські і вітчизняні правові стандарти та механізми у сфері захисту дітей.

Учасники круглого столу розглянули та обговорили проблемні питання дотримання прав дитини під час збройного конфлікту на сході України: труднощі евакуації дітей із зони військового конфлікту; участь дітей у збройних конфліктах; реалізація програм постконфліктної реабілітації; проблемні питання в системі освіти; ризик поширення соціального сирітства; особливості соціального та судового захисту прав дітей в умовах збройного конфлікту в Україні  та інші.

У роботі круглого столу взяли участь начальник Богуславського бюро правової допомоги Даниленко І.І. та юрисконсульт коледжу Гончаров М.О.,  які наголосили на необхідності проведення системної роботи з населенням східних регіонів країни з метою формування позитивного іміджу України і протидії інформаційній війні, яку активно проводить в цих регіонах Російська Федерація та її прибічники.

Кобилинська І.М.,

ГЦК викладачів юридичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти