Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

0096 грудня 2016 року у читальній залі  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» був проведений виховний захід «The World of Fairy-tales», який пройшов у формі театралізованої гри з використанням пальчикових ляльок.

В заході взяли участь студенти 41 групи спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом викладача англійської мови та методики навчання іноземної мови в початковій школі Іщук Н.В.  Свої вміння виконувати пісні та декламувати вірші англійською мовою показали учні 4-В класу (учитель англійської мови Бондарєва С.Ю.)  Богуславської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Метою заходу було закріпити   уміння   та   навички   студентів,   здобуті  на  заняттях  із предметів спеціалізації та під час проходження різних видів педагогічної практики в школі.

Драматизація казок сприяє розвитку здібностей імітації, виразного мовлення, формування навичок діалогічного мовлення, зацікавленості у вивченні англійської мови, подоланні  психологічних бар’єрів спілкування та активізації мовленнєвої діяльності завдяки перевтіленню в ролі пальчикових ляльок під час участі в театральній грі.

Студенти мали змогу застосовувати  свої позитивні якості, удосконалювати вміння спілкуватися в співпраці, взаємодіяти з іншими героями вистави як одного з нестандартних засобів оптимізації та стимуляції процесу навчання англійської мови і важливого аспекту психологічного комфорту учнів та студентів.

Виховне заняття пройшло в атмосфері творчості,  захопленості, незвичайності і святковості, сприяло розвитку естетичних смаків учнів та студентів, підвищенню мотивації до оволодіння англійською мовою.

Ковницька Анастасія,

студентка 41 групи сп. «Початкова освіта»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти