Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 040320 жовтня 2016 року в студентському гуртожитку коледжу відбувся вечір знайомств для першокурсників «Будьмо знайомі!».

Студентська рада гуртожитку та вихователі перетворили цей вечір на феєричне свято, на якому  студенти нового набору дивували своїми талантами. Кожна група підготувала невелику програму, яка складалася з пісень, танців, жартів та літературно-музичних композицій. 

Аплодисментами зустрічали колежанок Райчинець Софію (11 група сп. «Образотворче мистецтво») і Чередник Яну (11 група

сп. «Соціальна робота»), які дебютували з власними поезіями. А гуморески у  виконанні Сідіченко Галини (11 група сп. «Образотворче мистецтво»)  змусили глядачів посміхнутися.

Кожна група була особливою. Організатори заходу підготували цікаві конкурси, де кожен колектив міг не лише представити себе, а й знайти підтримку серед старшокурсників, які допомагали «першачкам». Фінальним акордом свята стала пісня «Надія є» у виконанні Коломієць Світлани й Шкуро Марії.

Зрозуміло, що для першокурсників все тільки починається. Протягом чотирьох років навчання ще буде багато зустрічей, знайомств, гарних подій та заходів. Але ми впевнені, що вони ніколи не пожалкують, що потрапили саме в цей навчальний заклад – коледж успішних людей! Успіхів Вам, студенти!

 

Дмитренко Анна,

Голова студентської ради гуртожитку

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти