Меню сайту

ВхідDSC 0453З 7 по 9 жовтня 2016 року студенти мали можливість взяти участь у Чемпіонаті Київської області з туризму, які проходили в селищі Велика Снітинка Фастівського району. Нам випала нагода познайомитися із туристами вищих категорій з різних куточків Київщини та перейняти їх досвід.

Змагання проводилися на вищому рівні та потребували великих затрат сил, але наполегливість й віра в перемогу задавали колежанкам великого стимулу. Захід був досить насиченим і складався з різних етапів - це і в’язання вузлів, і витягування колоди, і орієнтування по азимуту, і комбінована смуга перешкод, змагання в воді й на катамаранах та ще велика кількість різноманітних конкурсів.

Протягом трьох днів ми щосили намагалися вибороти перемогу, але природні умови щогодини влаштовували нам випробовування. Загартованість, витримка та впертість наших туристів стимулювала до нових звершень, з якими ми впоралася на «Ура», чим і пишаємося.

Наша команда виборола призові місця за конкурс куховарів (ІІІ місце) і за конкурс в’язання вузлів (ІІ місце). За активну участь в змаганнях була нагороджена подякою. Хоч і короткотривалі, але такі захоплюючі змагання проходять лише декілька разів на рік, тож ми не припиняємо щоденні тренування із туризму і навесні вже будемо готові до нових перемог.

Висловлюємо подяку директору КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» за матеріальну підтримку в змаганнях подібного характеру. Сподіваємося, і надалі наші колежани будуть виборювати призові місця.

Коваленко Ю. А.,

викладач дисципліни «Туризм»

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти