Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0478Професія соціального педагога зараз затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Тож і наш навчальний заклад з 1994 року готує фахівців такого профілю.  Адже соціальний педагог є посередником між дорослими і дітьми, психолого-педагогічним наставником і захисником прав дитини.    

Міжнародний день соціального педагога, який припадає на 2 жовтня, досить молоде свято, яке було затверджене у травні 2009 року на Копенгагенській Конференції соціальних педагогів.

Цьогоріч  студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» пригощали  всіх присутніх вітамінками-радості, щастя й успіху. А на великій перерві влаштували флешмоб, залучаючи до участі викладачів і студентів інших спеціальностей.  Святковий концерт об’єднав тих, хто обрав цю цікаву і важливу професію. Зі сцени лунали слова-привітання, святкові номери, пісні. Ініціативні дівчата- четвертокурсниці присвятили подіям на Сході танцювальну композицію «Подаруй руку Україні». У приємні спогади повернув студентів відеоролик про навчання і дозвілля.

В цей день урочисто відбулася і посвята студентів-першокурсників, де завідувач педагогічним відділенням Л.М. Василенко вручила коровай як символ добра й благополуччя та студентські квитки, які підтвердили «справжність» статусу студент.

Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Багато успішних наших випускників цієї професії, що займають гідне місце в суспільстві, згадують своїх наставників теплими словами, відчуваючи до них почуття глибокої поваги.

Ми приєднуємося до привітань цих висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідній всім нам праці. Зі святом Вас, соціальні педагоги!

             Л.М. Берегеля,

голова ЦК викладачів соціально-педагогічних дисциплін

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти