Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0027Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні, за даними проекту DilovaMova.com, в останню неділю вересня вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля».

В Богуславському гуманітарному коледжі це професійне свято відмічається вже п’ятий рік. Зранку під веселі дитячі пісні колежан вітали студенти 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта», а в другу половину дня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт. Майбутні вихователі виявили свою творчість як у  пісенному, так і в танцювальному жанрах; читали власні вірші, співали  пісні й до уваги  глядачів  представили відео з педагогічної практики.

 Зі щирістю привітали всіх  вихователів і працівників дошкільних установ вихованці ДНЗ №5 «Сонечко», а учасники студії «ФантаЗірки» (керівник Ярославна Щедріна) продемонстрували свою любов у зворушливих танцювальних композиціях. Акордом свята  стала «Веселкова пісня», яку виконали учасники разом із гостями.

Тож зі святом Вас, дорогі вихователі та працівники дошкільних установ!

Концеренко В.І.,

ГЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної)

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти