Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 3257Ось і настала найкрасивіша пора року, яку оспівують художники, композитори, поети – жовтолиста красуня осінь.

В останній тиждень вересня традиційним стало проведення у коледжі творчого конкурсу «Флористична майстерня», а організовують його креативні викладачі природничо-математичних дисциплін.

Мета конкурсу – через красу природи рідного краю привернути увагу студентів до проблем охорони навколишнього середовища, формування активної життєвої позиції, творчого потенціалу та естетичного смаку.

Студенти 1 курсу представили композиції, присвячені Дню працівників освіти «Славимо Вчителя ім’я». Переможцями стали:

1 місце – 11 гр. сп. Початкова освіта «Вітаємо з Днем учителя»

2 місце – 11 гр. сп. Середня освіта (Музичне мистецтво) «Учитель –  музичний інструмент, який творить мелодію людської душі…»

3 місце – 11 гр. сп. Дошкільна освіта «Учителем не кожен може бути,

                                                                          Не кожне серце вміє говорить…»

3 місце – 11 гр. сп. Соціальна робота «Тим, хто пізнати добро допоміг».

Виявили креативність та обдарованість, естетичний смак студенти 12 гр. Початкова освіта, 11 гр. Фізичне виховання.

Студенти 2 курсу присвятили свої роботи 25-річчю Незалежності України «Щоб у серці жила Батьківщина». Переможцями у цій номінації стали:

1 місце – 21 гр. сп. Дошкільна освіта «Лист до України»

2 місце – 21 гр. сп. Правознавство «Я пишаюсь тим, що я українець!»

3 місце – 21 гр. сп. Початкова освіта «В Шевченковім серці»

3 місце – 21 гр. сп. Соціальна педагогіка «Моя найкраща в світі сторона

                                                      Чарівна, неповторна Україна!»

Композиції студентів 21 гр. сп. Економіка підприємства, 22 гр. сп. Початкова освіта залишили приємні враження, у них на першому місці – почуття любові до Батьківщини, єдності людини з природою.

Цього року КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» святкує своє перше 50-річчя. Тому студенти 3 курсу з великим бажанням і творчим потенціалом представили фотовиставку «А коледж, як мати, як перша любов до себе скликає, єднає нас знов…».

Професійно відобразили життєві ситуації, свій творчий успіх, що воєдино злилися у фотографіях, зроблених студентами 31 гр. сп. Соціальна педагогіка  «І ще один кадр в історію коледжу» (2 місце), 32 гр. сп. Початкова освіта – «Молодість коледжу – це студентство» (3 місце).

Студенти 4 курсу долучилися до акції «Залишаю згадку про себе» - започаткування алеї випускників. Адже найкраща пам’ять про себе, це посаджене дерево, що кожного року міцніє, розквітає, дає плоди. І щорічно, на зустрічі випускників, кожен із колишніх студентів пригадає, як він зростав у стінах своєї улюбленої альма-матер.

Напротязі дня під час перерв у виставковій залі та коридорах було шумно та людно, йшло живе обговорення композицій між студентами та викладачами. Саме така форма роботи єднає всих нас у дружній колектив.

Викладачі природничих дисциплін

Панасенко Т.В., Кушка Н.Х.

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти