Меню сайту

Вхід



DSC 0128Дуже цікаво для студентів спеціальності «Фізичне виховання» КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледжі імені І.С.Нечуя-Левицького» розпочався ранок 10 вересня 2016 року. За ініціативи благодійного фонду «Богуслав»  о 9 годині на площі Ярослава Мудрого відбувся Перший Богуславський благодійний забіг «Допомагай – перемагай!» Участь взяли 108 студентів коледжу, троє з яких стали призерами:

                                       І місце – Коваленко Олександр серед юнаків;

                                      ІІ місце – Шматок Ольга серед жінок та

                                     ІІІ місце – Бобер Руслана   

Після такої розминки на стадіоні «Колос» відбулася районна спартакіада до Дня фізичної культури і спорту, де подякою Богуславської РДА за сумлінну працю по вихованню молоді був нагороджений викладач фізичного виховання коледжу Камінський М.В., а напередодні в м. Києві на професійних урочистостях Почесною грамотою КОДА Управління молоді та спорту був нагороджений викладач фізичного виховання Коваленко Ю.А. за досягнення значних успіхів у професійній діяльності. Нам приємно відзначити, що коледж завжди славився досягненнями в спорті, а особливо тими людьми, які ставлять перед собою найвищі цілі і роблять усе для їх досягнення.

Наша збірна коледжу виборола І місце.

Результати змагань:

І місце – Комедев Антон  (41 Фіз.)   стрибок у довжину 5.22 м

І місце – Федченко Антон (31 Фіз.) стрибок у довжину 5.22 м

І місце – Слинько Марина (41 Фіз.) штовхання ядра 10.18 м

І місце – Сухомлин Світлана (31 Фіз.) настільний теніс

І місце – Галушка Галина (21 Фіз.), Шикоряк Каріна (21 Фіз.) пляжний волейбол

І місце – Ярийчук Сергій (21 Фіз.), Ткач Вадим пляжний волейбол

ІІ місце – Барсен Руслан (31 Фіз.) гирьовий спорт до 80 кг

ІІ місце – Коваленко Олександр (41 Фіз.) стрибок у довжину 5.20 м

ІІ місце – Смаглійов Михайло (41 Фіз.), Ніколаєнко Денис (41 Фіз.) пляжний волейбол

ІІ місце – Зайцева Юлія (11 Фіз.), Сухомлин Світлана (21 Фіз.) пляжний волейбол

ІІ місце – Євтушенко Аліна (21 Фіз.) стрибки у довжину

ІІ місце – Цюренко Вікторія ( 21 П. о) біг 100 м – результат 14.94с.

ІІ місце – Панасенко Дмитро (41 Фіз.) біг 100 м – результат 12.37с.

ІІ місце – Шматок Ольга (11 Фіз.) настільний теніс

ІІ місце – Кучма Михайло ( 41 Фіз.) штовхання ядра – 12.38 м

ІІІ місце – Ясеновий Вадим (31 Фіз.) стрибок у довжину 5.20 м

ІІІ місце – Леоненко Анна (11 Фіз.) шахи

ІІІ місце – Федченко Антон (31 Фіз.) гирьовий спорт до 90 кг

ІІІ місце – Ціник Віталій (21 Фіз.) гирьовий спорт до 70 кг

ІІІ місце – Євтушенко Аліна ( 21 Фіз.) біг 100 м – результат 15.01с.

ІІІ місце – Щибря Роман (41 Фіз.) армрестлінг до 80 кг

ІІІ місце – Гребенко Артем (21 Фіз.) настільний теніс

ІІІ місце – Капустіна Ніла (31 П. о) настільний теніс

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, вдалих стартів і нових яскравих перемог!

Лісовенко Т.О.,

керівний фізичного виховання

 Відеогалерея

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти