Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 0082Щороку, в осінньому буянні квітів, до нас приходить хвилююче свято – День знань. І щоразу Першовересень, переступаючи поріг і скликаючи срібним дзвоном до аудиторій, сповіщає про початок нового навчального року.

Перший дзвінок – це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Колектив коледжу прийняв до своєї великої дружньої родини першокурсників, вручивши символічний студентський квиток та ключ до знань, а директор коледжу Станіслав Володимирович Лисак, виступив з вітальним та напутнім словом. Цьогоріч слова вдячності за щоденну, титанічну працю висловили викладачу світової літератури М. І. Доріченко, яка пішла на заслужений відпочинок. Марія Іванівна подякувала своїй великій колежанській родині та побажала молодому поколінню миру, здоров’я та віри у власні сили.

Наприкінці свята традиційний «перший дзвінок» закликав студентів перших курсів на відкрите заняття до актової зали коледжу, а студентів старших курсів - по аудиторіях для спілкування з друзями та викладачами.

Сподіваємося, що цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами своїх вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Вітаємо всіх з новим навчальним роком! Зі святом, дорогі друзі!

Ковальська О.В.,

викладач української літератури

 

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти