Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

321 червня 2016 року відбулося підсумкове засідання гуртка іншомовного спілкування «Improve your English» на тему: «European Values – United in Diversity» - «Європейські цінності – єдність в різноманітті». Ця тема давно приваблювала гуртківців, студентів КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Ведучі Богдана Лінська та Альона Харченко – студентки 42 групи, спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова» , звернулися із запитанням «What does Europe mean to you?» - Що для тебе означає Європа? і отримали відповіді:

  • високі стандарти життя;
  • відомі історичні пам’ятки;
  • нові можливості;
  • різні іноземні мови;
  • безвізовий режим;
  • звичаї та традиції народів Європи;
  • обмін студентами й навчання за кордоном, тощо.

                Далі студенти передивилися і обговорили презентацію з історії Євросоюзу, символи цієї міжурядової організації, стоячи прослухали гімн Євросоюзу «Ода радості» Людвіга Ван Бетховена.

                Після дискусії всі прийшли до висновку, що спільна мета країн Європейського союзу – це мир і процвітання кожної держави.

                Цікавою виявилася сторінка, присвячена стереотипам європейців. Студенти 12 групи спеціальність «Початкова освіта» Інна Пустовіт, Таїса Агавердієва, Валентина Салата та Ольга Стеценко, 11 група спеціальність «Соціальна педагогіка», запропонували відгадати стереотипи французів, німців, швейцарців, бельгійців та інших народів.

                Під час засідання гуртка студенти також представили свої дослідницькі проекти з життя європейських країн.

                Тож наша студентська молодь довела, що цікавиться життям Європи і проблеми ХХІ століття - війни і миру, демократії, екології, демографії не можна вирішити, якщо люди не можуть говорити однією і тією ж мовою, а така мова – англійська. Гуртківці вкотре переконалися, що вдосконаленню знань не має меж і побажали один одному успіхів у вільному володінні англійською мовою.

О. М. Міщенко,

викладач, керівник гуртка.

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти