Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

13310590 718358358305184 8406714793313141991 nУ мальовничому місті Богуславі 04.06.16 року за підтримки громадської організації «Молода ініціативна громада» відбулося святкування до Дня Захисту дітей. Активну участь у проекті брали студенти школи лідерства «Формат-Ні». Кожен з них мав свій образ героя мультфільму, що не могло залишити байдужими малечу.

Програма свята була досить насиченою і цікавою. Феєричним було відкриття свята із парадом візочків та яскраво костюмованою дітворою. Студенти взяли участь у проведенні конкурсу малюнку на асфальті, визначенні переможців та провели танцювальний флешмоб, майстер-клас з орігамі та виготовлення браслетів. Величезне задоволення діти отримали від боді-арту, який змінював їхнє обличчя в казковий образ.

Протягом свята діти мали змогу залишити свій слід у вигляді відбитку пальчиків на спільному дереві, що намалювали студенти коледжу. Це стало символом об’єднання маленьких мешканців міста і «пальчикові листочки» ще довгий час будуть прикрашати приміщення громадської організації.

Приємно усвідомлювати, що всі, хто взяв участь в святі, від великого до малого, посмішкою та позитивним настроєм наповнили свій вихідний день.

Керівник школи лідерства «Формат-Ні»

Романенко Л.П.

  Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти