Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

koncert z ukr 16В час, коли наша Батьківщина перебуває в стані боротьби з ворогом за свою цілісність, коли її кращі сини відстоюють мир, честь і славу України, викладачі та студенти коледжу продовжують плекати незламну віру у щасливе і мирне майбутнє.

Логічним продовженням низки заходів, спрямованих на формування національно-патріотичних почуттів та збереження традицій українського народу став святковий концерт за участю студентсько-викладацького колективу навчального закладу «З Україною в серці».

Ще у фойє коледжу духовий оркестр під керівництвом Чедрика В.Ю. своєю грою налаштовував присутніх на святковий настрій. Після закличних   фанфар концертна програма розпочалася виступом аматорської капели бандуристок «Богуславка» під керівництвом Ю.Л. Завадської. В цей день звучали героїко-патріотичні твори у виконанні Морозової Н.В. і Завадської Ю.Л., І.Ющук, Якубенко С.

Бурхливими оплесками зустрічали глядачі запальні народні танці у виконанні хореографічного ансамблю «Либідь» (керівник І.Я. Щедріна). Не залишили нікого байдужими і виступи фортепіанного ансамблю Здоренко Л.С. та Ткаченко А., а пісенна сповідь І. Тагієвої та А.Бондаренка, спів Тригуб А. та Калитенко К., виступ Науменко Н.І. та вокального дівочого тріо, вокального ансамблю «Співаночки» та ансамблю скрипалів ( керівники Трачук З.В., Трачук М.С.) дивовижністю і чарівністю виконання торкнулися душі кожного з присутніх.

Народний аматорський фольклорний гурт «Коляда» (керівник Джуль Г.М.) своїми виступами підтримав дух патріотизму, закликавши до єднання всіх українців.

Змістовна патріотична програма концерту з розмаїттям вокальних, інструментальних та хореографічних композицій пройшла на одному подиху, демонструючи високий професійний рівень та виконавську майстерність учасників.

Квіти, гучні оплески та овації стали найкращим визнанням успіху студентів, їх наставників та керівників творчих колективів.

Бурлетова І.І.,

викладач коледжу

Відеогалерея

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти