Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 064728 квітня 2016 р. в читальній залі бібліотеки коледжу відбувся конкурс «До практики готові!» з метою підготовки студентів до літньої практики в ДНЗ. Між собою змагалися студенти третього курсу спеціальності «Дошкільна освіта», де дівчата поділилися на дві команди – «Пустуни» і «Бешкетниці». Цей захід зібрав талановитих педагогів, вихователів та викладачів, до складу журі ввійшли:

Семенюк Валентина Миколаївна – вихователь, спеціаліст вищої категорії, методист ДНЗ «Сонечко» № 5;

Демченко Ганна Олексіївна – викладач вищої категорії, викладач-методист;

Панасенко Тетяна Валеріївна – заступник директора з навчально-виробничої роботи.

Журі мало оцінити кожну команду за різними видами конкурсів. Так, конкурс «Вихователь-ерудит» довів швидкість кожної команди; «Вихователь-актор і режисер» - дотепність, винахідливість, уміння мислити нестандартно; актуальний і творчий конкурс «Вихователь-художник» вимагав від учасників розмалювання писанок зі своєю оригінальністю і втіленням задуму в повсякденне життя.

Найкреативнішим був конкурс під назвою «Вихователь-майстер», де студенти повинні були з підручних матеріалів виготовити іграшку для дитини. Свої знання з педагогіки та методик, професіоналізм і майстерність з виготовлення наочних посібників для батьків дошкільнят показали в останньому завданні «Вихователь-методист».

Учасники заходу продемонстрували професійність під час проведення такої підготовки до літньої практики, а журі відмітило таланти майбутніх вихователів, їхню практичну спрямованість, використання інтерактивних технологій, емоційність і вміння незвично зацікавити вихованців при проведенні інтегрованих занять.

Щорічний конкурс підготувала і провела циклова комісія педагогіки і психології (дошкільної).

Концеренко В.І.,

ГЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної)

 Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти