Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

POjprL8s x4Приємно усвідомлювати те, що студенти коледжу не тільки прагнуть гарно вчитися, брати активну участь у громадському житті коледжу, а й міста. Другий рік поспіль вони долучаються до наймасштабнішого прибирання країни «Зробимо Україну чистою разом», яке цьогоріч відбулося 23 квітня. У цьому році ековолонтери громадського об’єднання «Let’s do it, Ukraine» хотіли долучити якомога більше активних жителів міста.

Ну, що ж виходить, що в Богуславі студенти коледжу є найактивнішими його мешканцями! Побачене, по словам студентів, дуже вразило їхню уяву. Зі слів колежан, вони « не очікували, що наше місто настільки забруднене. Люди не задумуються над своїми вчинками, діями і наслідками. Їм неважливо, що залишається після них». Були страшенно брудні місця, потрібно було трудитися добряче, але кожен з них знав, що робить це на благо свого міста і тих, хто з дітками, вже завтра прийде відпочивати. І, на жаль, смітитиме далі!

Провівши колосальну роботу по очищенню від сміття території та відсортувавши його, виявилося, що одного дня для прибирання недостатньо. Велика територія, яка потребує прибирання, так і залишилася забрудненою! Прибирали понад Россю і зрозуміли, що потрібно зібратися ще раз і зробити прилеглі береги чистішими і приємнішими для відпочинку. Ми закликаємо всіх приєднатися до когорти вмілих і працьовитих студентів-активістів і, згодом, попрацювати для свого улюбленого міста, в якому житимуть наші діти і внуки!

Я, власне, пишаюся своїми студентами, бо то є майбутнє нашої нації, а з такими енергійними студентами-ентузіастами, можна зробити і світ чистішим!

Романенко Л.П.,

керівник школи лідерства «Формат-Ні!»

 Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти