Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 4780Вже стало доброю традицією, коли ЦК музичного інструменту проводить святковий концерт інструментальної музики.

Цими весняними днями, а саме 21 квітня коли в чарівну музику весни вплітаються дивовижні мелодії викладачі ЦК музичного інструменту в актовій залі коледжу проводили концерт інструментальної музики «У світі нот та звуків».

Незабутні враження глядачі отримали від звучання ніжних музичних композицій у виконанні студентів мистецько-педагогічного відділення: Петюр О., Якубенко С., Хиренко М., Олєйнікової М., Коломієць С., Савранської А., Мітлицької Т., Ющук І., Славінської С., Бондаренка А., Харченко В.

Слухачі мали змогу   почути чудові класичні та сучасні твори. Сподобались всім присутнім й ансамблі, які виконували Здоренко Л.С. та Ткаченко А., Морозова Н.В. та Голяк В., Завадська Ю.Л. та Здоренко Л.С., Хиренко М., Олєйнікова М. та Коломієць С.

Колежани зі справжньою насолодою поринули у чарівний світ мистецтва, адже ніжне звучання сопілки, бандури та чарівні мелодії фортепіано, баяну, акордеону заворожують будь-кого з присутніх. Студенти та викладачі мали можливість продемонструвати свою майстерність, а глядачі доторкнулися до скарбниці класичної музики та отримали незабутні враження від творів, які здіймають нас над буденним світом і несуть у чарівний і дивовижний світ музики!

                Бурлетова І.І.,

викладач ЦК музичного інструменту

 Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти